Projektowanie logo

Jeśli szukasz profesjonalnego projektu logo dla swojej firmy, to jesteśmy do twojej dyspozycji. Jako doświadczeni graficy komputerowi, posiadamy wiedzę i umiejętności, aby stworzyć dla ciebie niepowtarzalne i oryginalne logo, które będzie wyróżniać twoją firmę na rynku. 

Projektujemy logo dla firm

Jako firma zajmująca się grafiką komputerową, oferujemy naszym klientom profesjonalne projektowanie logo firmowego. Nasze logo będzie wyróżniać Twoją firmę na rynku i pomagać w budowaniu silnej marki. Dbamy, aby nasze projekty były niepowtarzalne i odpowiadały charakterowi i działalności firmy. Logo jest ważnym elementem wizerunku firmy i wprowadza spójność w przedstawianiu się na stronie internetowej, wizytówkach, szyldach reklamowych, budynku firmy i samochodach służbowych. Zapraszamy zarówno firmy, które rozpoczynają działalność, jak i te, które chcą unowocześnić swoje aktualne logo. Nasze usługi projektowania logo dostępne są dla firm z Wrocławia i nie tylko. Skontaktuj się z nami i pozwól nam stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne i profesjonalne logo!

Przykładowe projekty dekoracji weselnych

Cena zaprojektowania logo

Gotowe logo

550 350 zł
 • 6 propozycji

  Otrzymujesz aż 6 unikalnych propozycji projektów, dzięki którym łatwiej Ci będzie wybrać taki, który idealnie oddaje tożsamość Twojej firmy.

 • Szybka realizacja

  Dokładamy wszelkich starań, by Twoje logo było gotowe do 10 dni roboczych.

 • Doradztwo i pomoc

  Nie masz pomysłu na logo? Nie szkodzi, chętnie podsuniemy Ci kilka pomysłow i sami je stworzymy.

 • Pliki otwarte

  Otrzymujesz od nas pliki otwarte, które może otworzyć i przerobić każda osoba posiadająca program graficzny.

 • Pliki bitmapowe

  Pliki bitmapowe są niczym innym jak obrazkami, które wykorzystujemy w Internecie. najczęściej używa się formatu jpg lub png.

 • Praca do pełnego zadowolenia

  Pracujemy, aż Twoje logo będzie Ci się w pełni podobało!

Etap po etapie do perfekcyjnego logo - nasz proces tworzenia

ETAP 1

Analiza danych

Przed rozpoczęciem pracy nad tworzeniem logo, przeprowadzamy nie tylko spotkania z klientem, ale także własną analizę marketingową konkurencji. To najważniejszy etap, który pozwala stworzyć logo, które idealnie odpowiada wymaganiom.

Etap 2

Tworzenie wizualnych asocjacji

Wybieramy wizualne asocjacje z Twoją marką (mood board). Szukamy pomysłów, tworząc szkice znaku firmy.

ETAP 3

Typografia

Korzystamy z gotowych czcionek, które odpowiadają kryteriom czytelności i oryginalności. Jeśli zdecydowałeś się zamówić logo do późniejszej rejestracji – bądź pewny, że dopracujemy czcionkę logo i zrobimy ją oryginalną i unikalną, wybierając jednocześnie odpowiedni zestaw czcionek do dokumentacji. Albo, jeśli chcesz, stworzymy od podstaw kompozycję czcionkową dla konkretnego logo.

ETAP 4

Wybór najlepszego wariantu

Na wewnętrznym zebraniu wybieramy najbardziej udane rozwiązania do dalszej konsultacji. Wybieramy gamę koloru z punktu widzenia psychologii percepcji koloru. Korzystamy z nie więcej niż 5 kolorów w logo. Kolory muszą być zgodne z koncepcją marki i komunikować określone wartości.

Etap 5

Testowanie

Przeprowadzamy testy logo, aby upewnić się, że jest ono czytelne, zrozumiałe i przyciągające wzrok. W miarę możliwości, testujemy różne warianty logo, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

ETAP 6

Dopracowanie końcowego logo

Po prezentacji wersji logo wybierasz kierunek do dopracowania. Dopracowujemy i doprowadzamy do ideału wybraną przez ciebie wersję logo. Przygotowujemy pliki logo w różnych formatach do przekazania Tobie.

Tworzenie logo dla firmy

Z pasją i zaangażowaniem projektujemy logo, podejmując się każdego zlecenia indywidualnie. Traktujemy każde zadanie z równą wagą, ponieważ kochamy to, co robimy. Każda branża posiada specyficzne wymagania, dlatego też tworzone przez nas logo będzie doskonale pasować do działalności Twojej firmy. Przedstawiając indywidualnie zaprojektowane propozycje logo, możesz samodzielnie zdecydować, w jakim kierunku chcesz pójść dalej. Pracujemy nad projektem aż do osiągnięcia Twojej pełnej akceptacji i satysfakcji.

Co to jest logo?

Logo to podstawa identyfikacji wizualnej firmy, na którym opiera się cały system identyfikacji wizualnej marki. Logo przekłada metaforę marki na tworzenie emocjonalnego związku z konsumentem, budowanie zapamiętywania i zwiększanie wartości marki.

Ile kosztuje zaprojektowanie logo?

Tworzymy gotowy projekt logo już od 499 zł.

Jak powstaje logo?

1. Analiza briefu klienta i analiza logo konkurentów 2. Asocjacje wizualne. Tworzenie mood board dla projektu 3. Poszukiwanie inspiracji. Tworzenie szkiców i niedokończonych wersji logo, które odkrywałyby dodatkowe znaczenia w procesie kreacji 4. Część tekstowa. Praca z czcionką, wybór i udoskonalenie lub rysowanie części tekstowej logo 5. Wybór najlepszych opcji do udoskonalenia i prezentacji dla klienta 6. Tworzenie prezentacji. Przygotowanie mockupów logo, opisywanie każdej opcji logo i uzasadnienie wyboru kształtu i koloru 7. Ostateczne udoskonalenie logo. Wybrana opcja jest ulepszana do idealnego wyglądu 8. Zakończenie projektu. Przekazywanie klientowi logo w różnych formatach dla sieci web i poligrafii.

Jak powinno wyglądać logo firmy?

Unikalne. Aby mieć możliwość rejestracji jako znak towarowy. Zrozumiałe. W logo powinna być ukryta idea, którą ona przekazuje. Adaptacyjne. Logo powinno wyglądać odpowiednio na każdym nośniku. Łatwe do zapamiętania. Przyczynia się do rozpoznawalności marki i chęci dokonania zakupu. Powinno wywoływać jasne skojarzenia, prowadzące bezpośrednio do marki. Globalne i uniwersalne. Jeśli sens logo ma być zrozumiałe dla większości konsumentów - cel jest osiągnięty. Ponadczasowe. Logo powinno wyglądać aktualne i za 5-10 lat. Proste. Najważniejszy kryterium jakościowego logo.

Co oznacza logo w formacie wektorowym?

Format wektorowy to elastyczny format pliku, który pozwala na powiększanie lub zmianę koloru logo bez utraty jakości. Logotypy w formacie wektorowym zazwyczaj są używane do poligrafii lub do edycji plików. Takie logotypy mają zazwyczaj rozszerzenia .pdf .cdr .ai .eps .svg.

Ile czasu trwa projektowanie logo?

Czas projektowania uzalezniony jest od ilości poprawek oraz ciągłości konwersacji pomiędzy klientem, a firmą. W naszej firmie proces taki trwa od 7 do 14 dni roboczych.

Logo na zamówienie

Niepowtarzalne i funkcjonalne logotypy dla Twojej firmy
Logotypy opracowane przez nas to marka firmowa stworzona zgodnie z wszelkimi zasadami i proporcjami, która pełnić będzie kilka ważnych funkcji:
Identyfikacja – aby odróżnić Was od konkurentów.
Będzie służyć jako zapadający w pamięć i rozpoznawalny.
Będzie posiadać funkcję ochronną, ponieważ nasze logo są unikalne i mogą być zarejestrowane jako znak towarowy.
Obrazy użyte w logo przekazują określone nastawienie i emocje, bezpośrednio lub pośrednio opowiadając historię i stanowiąc metaforę marki.
Służą jako podstawa stylistyki firmy.