Wizytówki

Chcesz, aby Twoja wizytówka była niepowtarzalna i profesjonalna? Skorzystaj z naszej usługi projektowania wizytówek na zamówienie. Zaprojektujemy unikatowy projekt, który będzie odzwierciedlał Twoją markę i pozwoli Ci zaprezentować się jak najlepiej.

Projektujemy nowoczesne wizytówki

Projektujemy indywidualne wizytówki, które będą nie tylko informować potencjalnych klientów o działalności Twojej firmy, ale także wyróżniać ją na tle konkurencji. Wizytówki są niezbędnym elementem identyfikacji wizualnej każdej firmy i powinny być starannie zaprojektowane, aby przekazywać pozytywny obraz Twojej marki. W Polsce najbardziej popularne wizytówki mają standardowe wymiary 90×50 mm lub 85×55 mm, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie inne wymiary, które będą pasować do potrzeb Twojej firmy. Tworzymy indywidualne projekty wizytówki, oparty na istniejącej identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Jeśli jednak nie posiadasz wypracowanej identyfikacji wizualnej, nie ma problemu. Jesteśmy w stanie zająć się kompleksowym projektowaniem identyfikacji wizualnej od podstaw. Nasze projekty są estetyczne i przyciągające uwagę, a nasza staranność i dokładność w pracy zapewnią, że Twoja wizytówka będzie wyglądać profesjonalnie i reprezentować Twoją firmę w najlepszym świetle. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zacząć proces projektowania swojej unikalnej wizytówki.

Przykładowe projekty wizytówek na zamówienie

Co o nas piszą:
Radek Bratkowski
Radek Bratkowski
Trener personalny
Współpracuje z panem Bartłomiejem od ponad roku, wszystkie usługi na najwyższym poziomie, odpowiada na każde pytanie, wszelkie pomysły nawet te wygórowane realizuje, kontakt podczas współpracy prawie natychmiastowy. Gorąco polecam!!!
Piotr Wojtal
Piotr Wojtal
TTA
Polecam , szybka realizacja , chłopaki wiedzą doskonale jak powinna wyglądać strona w XXI w. Doradztwo pomoc w każdej chwili , moja strona zrobiona w krótkim czasie i z opinią od klientów - fajna stronka , na pewno nikt się nie zawiedzie jeśli będą tak dalej działać.
DRMS
DRMS
Bloger
Kompleksowa usługa, łatwy kontakt chłopakami i wykonanie też bardzo dobre. Polecam!
Jakub Szmich
Jakub Szmich
Photographer
Serdecznie polecam. Wzorowy kontakt i otwartość na propozycje. Pełna elastyczność. Strona i wizytówki wyszły idealne.

Cena zaprojektowania wizytówki

Wizytówka jednostronna

200 150 zł
 • Unikatowy projekt
 • Doradztwo i pomoc
 • Pliki gotowe do druku
 • Możliwość zlecenia druku

  Zlecamy druk do zaprzyjaźnionej firmy, dzięki czemu Twój kontakt ogranicza się tylko do rozmowy z nami.

 • Szybka realizacja

Wizytówka dwustronna

250 200 zł
 • Unikatowy projekt
 • Doradztwo i pomoc
 • Pliki gotowe do druku
 • Możliwość zlecenia druku

  Zlecamy druk do zaprzyjaźnionej firmy, dzięki czemu Twój kontakt ogranicza się tylko do rozmowy z nami.

 • Szybka realizacja

Etap po etapie do perfekcyjnej wizytówki - nasz proces tworzenia

ETAP 1

Poznanie potrzeb klienta

Skontaktujemy się z Tobą, aby lepiej zrozumieć Twoje wymagania dotyczące projektu wizytówki. Zbierzemy informacje na temat Twojej firmy, jej branży, wybranej kolorystyki i stylistyki.

Etap 2

Przygotowanie koncepcji projektu

Opracujemy kilka koncepcji projektu, które odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom. Zostaniesz poproszony o wybranie najlepszej koncepcji i ewentualne poprawki.

ETAP 3

Dostosowywanie projektu

Po wybraniu koncepcji, przystąpimy do dostosowywania projektu do Twoich wymagań. Uwzględnimy wszystkie sugestie i poprawimy projekt, aby był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

ETAP 4

Tworzenie wersji końcowych

Po uzyskaniu Twojej aprobaty, przygotujemy kilka wersji końcowych projektu, które będą uwzględniać wszystkie poprawki.

Etap 5

Weryfikacja

Zanim wydrukujemy i wyślemy do Ciebie wizytówki, przeprowadzimy dokładną weryfikację projektu, aby upewnić się, że wszystko jest zgodne z Twoimi wymaganiami i spełnia wszystkie wymagania jakościowe.

ETAP 6

Wydruk i wysyłka

Po uzyskaniu Twojej aprobaty, zlecimy druk i wyślemy do Ciebie wizytówki. Nasza staranność i dokładność w procesie produkcji zapewnią, że otrzymasz wysokiej jakości produkt, który będzie reprezentować Twoją firmę w najlepszym świetle.

Ile kosztują nowoczesne wizytówki?

Koszt zaprojektowania wizytówek to 200 zł – jednostronna i 250 zł - dwustronna

Czy oferujecie tanie wizytówki?

Tak, oferujemy atrakcyjne ceny dla naszych klientów, ale jednocześnie zapewniamy wysoką jakość naszych projektów.

W jaki sposób mogę zamówić wizytówki u Was?

Aby zamówić wizytówki, wystarczy skontaktować się z nami poprzez naszą telefonicznie lub e-mail. Przedstawimy Państwu nasze oferty i ustalimy szczegóły dotyczące projektu.

Czy oferujecie darmowy projekt wizytówki?

Tak, nasze ceny obejmują projekt wizytówki, który jest dostosowywany do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Czy można zmienić projekt wizytówki po jego wykonaniu?

Tak, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zmiany w projekcie wizytówki, aby zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie z naszych usług.

Czy można zamówić więcej niż jedną wersję projektu wizytówki?

Tak, możemy zaprojektować kilka wersji projektu wizytówki, aby pomóc Państwu w wyborze najlepszej opcji. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od liczby wersji projektu.

Czy oferujecie gotowe projekty wizytówek czy tworzycie je od podstaw?

Nasza firma oferuje tworzenie wizytówek od podstaw, zgodnie z identyfikacją wizualną i wymaganiami naszych klientów.

Czy oferujecie opcję zamawiania większej ilości wizytówek w jednym zamówieniu?

Tak, oferujemy opcję zamawiania większej ilości wizytówek w jednym zamówieniu, co pozwala naszym klientom na uzyskanie lepszej ceny.

Czy istnieje możliwość dostosowania koloru i kształtu wizytówki do indywidualnych potrzeb?

Tak, nasza firma oferuje możliwość dostosowania koloru i kształtu wizytówki do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

Czy nasza firma może zlecić druk wizytówek, czy musimy przekazać pliki projektu samodzielnie?

Nasza firma może zlecić druk wizytówek, ale także możemy przekazać gotowe pliki projektu w odpowiednim formacie, jeśli nasz klient woli samodzielnie zająć się drukiem.